Konservatorij za glasbo in balet Maribor
Podružnična šola Tabor
Metelkova 58
2000 Maribor
Vodja podružnice/oddelka: Natalija MIKIC
E: natalija.mikic@konservatorij-maribor.si
M: 030/ 645 011
T: 02/ 333 82 50
F: 02/ 333 82 51
RAZPIS ZA VPIS V OSNOVNO GLASBENO IZOBRAŽEVANJE ZA ŠOLSKO LETO 2023/2024
Vpisovali bomo v naslednje programe:
- glasbena pripravnica (6 let)
Otroci ob vpisu v programa predšolske glasbene vzgoje in glasbene pripravnice ne opravljajo preizkusa glasbenih sposobnosti. - glasba:
Instrumenti s tipkami | Godala | Brenkala | Pihala | Trobila |
---|---|---|---|---|
KLAVIR (starost 7 – 9 let) |
VIOLINA (starost 7 – 9 let) |
KITARA (starost 8 – 10 let) |
KLJUNASTA FLAVTA (starost 7 – 9 let) |
TROBENTA (starost 9 – 12 let) |
HARMONIKA (starost 7 – 9 let) |
VIOLONČELO (starost 7 – 9 let) |
FLAVTA (starost 9 – 11 let) |
||
KLARINET (starost 9 – 11 let) |
||||
SAKSOFON (starost 9 – 11 let) |
Navedene so priporočljive starosti.
POGOJI za vpis v program GLASBA:
- primerna starost za posamezni instrument,
- uspešno opravljen preizkus glasbenih sposobnosti,
- prosto mesto pri izbranem instrumentu,
- prednost pri vpisu imajo otroci, ki so na preizkusu glasbenih sposobnosti bolj uspešni.
PREIZKUS SPOSOBNOSTI:
- preizkus glasbenih sposobnosti,
- specifične zahteve posameznih instrumentov.
Preizkus glasbenih sposobnosti bo potekal v prostorih Konservatorija Maribor – PŠ Tabor, Metelkova 58 v naslednjih terminih:
- sreda, 24. maj 2023, od 17.00 do 19.00,
- ponedeljek, 29. maj 2023, od 17.00 do 19.00.
Za dodatne informacije se lahko obrnete na gospo Natalijo Mikic na telefon 030/ 645-011 ali na elektronski naslov:
Učiteljica: Andreja Pak
Urnik 2023/24
Ponedeljek | Torek | Sreda | Četrtek | Petek |
---|---|---|---|---|
14.30 – 15.15 3.A |
14.30 – 15.15 2.B |
14.30 – 15.15 3.A |
14.30 – 15.15 2.B |
|
15.25 – 16.10 2.A |
15.25 – 16.10 3.B |
15.10 – 15.40 Govorilna ura |
15.25 – 16.10 2.A |
15.25 – 16.10 3.B |
16.20 – 17.05 1.A |
16.20 – 17.05 1.B |
15.45 – 16.45 GLP 1 |
16.20 – 17.05 1.A |
16.20 – 17.05 1.B |
17.15 – 18.00 4.A |
17.15 – 18.00 4.B |
16.55 – 17.55 5.B |
17.15 – 17.45 4.A |
17.15 – 17.45 4.B |
18.10 – 19.10 5.A |
18.10 – 19.10 SFG 1 |
18.00 – 18.45 KOI “O” |
17.55 – 18.55 KOI “VS” |
|
18.55 – 19.10 Govorilna ura |
Potrebna literatura in potrebščine pri pouku NGL.
Za govorilne ure je potrebna predhodna navaja
Mrežni plan ocenjevanja
Šolsko leto 2023/24
RAZRED | 1. šolska naloga | 2. šolska naloga |
---|---|---|
1. a | 27. 11. 2023 | 21. 3. 2024 |
1. b | 28. 11. 2023 | 22. 3.2024 |
2. a | 27. 11. 2023 | 25. 3. 2024 |
2. b | 28. 11. 2023 | 26. 3. 2024 |
3. a | 27. 11. 2023 | 25. 3. 2024 |
3. b | 28. 11. 2023 | 26. 3. 2024 |
4. a | 27. 11. 2023 | 4. 4. 2024 |
4. b | 28. 11. 2023 | 5. 4. 2024 |
5. a | 27. 11. 2023 | 25. 3. 2024 |
5. b | 29. 11. 2023 | 27. 3. 2024 |
SFG 1 | 28. 11. 2023 | 26. 3. 2024 |
Učiteljica si pridržuje pravico do spremembe datumov.
Učiteljica: Mateja Potočnik
Urnik 2023/24
Ponedeljek | Torek | Sreda | Četrtek | Petek |
---|---|---|---|---|
16.45 – 17.45 GLP 2 |
Mrežni plan ocenjevanja
Šolsko leto 2023/24
RAZRED | 1. šolska naloga | 2. šolska naloga |
---|---|---|
GLP 2 |
Učiteljica si pridržuje pravico do spremembe datumov.
Učitelj: dr. Matej Podstenšek
Urnik 2023/24
Ponedeljek | Torek | Sreda | Četrtek | Petek |
---|---|---|---|---|
16.45 – 17.15 NGL BAL 1 |
||||
17.30 – 19.05 6. r |
Mrežni plan ocenjevanja
Šolsko leto 2023/24
RAZRED | 1. šolska naloga | 2. šolska naloga |
---|---|---|
NGL BAL 1 | 10. 1. 2024 | 29. 5. 2024 |
6. r | 10. 1. 2024 | 29. 5. 2024 |
Učitelj si pridržuje pravico do spremembe datumov.