Konservatorij za glasbo in balet Maribor
Mladinska ulica 12
2000 Maribor

Vodja baletnega oddelka: Helena Valerija KRIEGER

E: helena.valerija.krieger@konservatorij-maribor.si
M: 030/ 645 006

Ocenjevalni obdobji:

  • 01. 09. 2017 do 31. 01. 2018
  • 01. 02. 2018 do 22. 06. 2018

Dan odprtih vrat:

  • 17. 05. 2018 od 16.00 do 18.00

Sprejemni izpiti:

  • 23. 05. 2018 od 17.00 do 19.00,
  • 25. 05. 2018 od 17.00 do 19.00,
  • 29. 05. 2018 od 17.00  do 19.00.

Pouka prosti dnevi:

Pouka prosti dnevi

RAZPIS ZA VPIS V OSNOVNO BALETNO IZOBRAŽEVANJE ZA ŠOLSKO LETO 2018/2019

Vpisovali bomo v naslednje plesne programe:

  • plesna pripravnica 1 (6 let),
  • plesna pripravnica 2 (7 let),
  • plesna pripravnica 3 (8 let),
  • balet (od 9 let naprej).

 

POGOJI za vpis:

  • primerna starost
  • uspešno opravljen preizkus plesnih sposobnosti
  • prednost pri vpisu imajo otroci, ki so na preizkusu plesnih sposobnosti bolj uspešni

 

PREIZKUS SPOSOBNOSTI:

  • preizkus plesnih sposobnosti,
  • fizične dispozicije.

 

 

Preizkus plesnih sposobnosti bo potekal v prostorih Konservatorija za glasbo in balet, Maribor, Mladinska ulica 12.

– v sredo, 23 maja 2018, od 17.00 do 19.00,

– v petek, 25. maja 2018, od 17.00 do 19.00,

– v torek, 29. maja 2018, od 17.00 do 19.00.

Po opravljenem preizkusu glasbenih sposobnosti dobijo starši obvestilo o možnosti vpisa otroka v glasbeno/baletno šolo po pošti do konca junija 2018.

 

Roditeljski sestanek za skupino PP1 bo v ponedeljek, 3. septembra 2018 ob 16.00, v baletni dvorani 4, 1. nadstropje.

Uvodni sestanek za skupine 2.B in PP3B bo v ponedeljek, 3. septembra 2018 ob 16.45, v baletni dvorani 4, 1. nadstropje.

Seznami učencev so objavljeni na oglasni deski šole od 30. avgusta 2018. Šola je odprta od 8:00 – 17:00 ure.

Učiteljica: Martina SVETINA

Korepetitor: Jure Vočanec, Otmar Plavčak, Gorazd Dvanajščak

PONEDELJEKTOREKSREDAČETRTEKPETEK
15.00 – 16.30
5B
15.00 – 16.30
5B
15.00 – 16.30
5B
15.00 – 16.30
5B
15.00 – 16.30
5B
16.35 – 17.20
PP1
 16.35 – 17.20
PP1
 16.35 – 18.05
5A
17.25 – 18.55
5A
18.40 – 20.10
5A
17.25 – 18.55
5A
18.40 – 20.10
5A
 

Učiteljica: Helena Valerija KRIEGER

Korepetitorja: Jože Vagner in Jure Vočanec

PONEDELJEKTOREKSREDAČETRTEKPETEK
15.00 – 16.30
4A
15.00 – 16.30
4A
15.00 – 16.30
4A
15.00 – 16.30
4B
15.00 – 16.30
4A
16.35 – 18.05
3B
16.35 – 18.05
4B
16.35 – 18.05
3B
16.35 – 18.05
3B
16.35 – 18.05
3B
18.10 – 19.40
4B
 18.10 – 19.40
4B
  

Učiteljica: Blanka POLIČ

Korepetitor: Jure Vočanec

PONEDELJEKTOREKSREDAČETRTEKPETEK
 16.45 – 17.45
2B
 16.45 – 17.45
2B
 
 17.50 – 18.35
PP3B
19.20 – 20.05
6.
17.50 – 18.35
PP3B
 

Učiteljica: Marina KRASNOVA

Korepetitor: Jože Vagner

PONEDELJEKTOREKSREDAČETRTEKPETEK
 15.00 – 16.00
1B
 15.00 – 16.00
1B
 

Učiteljica: Galina DMITRIEVA

Korepetitor: Jure VOČANEC

PONEDELJEKTOREKSREDAČETRTEKPETEK
19.00 – 20.30
6.r
18.10 – 19.40
6.r
17.45 – 19.15
6.r
18.10 – 19.40
6.r
18.10 – 19.40
6.r

Učitelja: Jože Vagner in Matej Podstenšek

Urnik 2018/19

PonedeljekTorekSredaČetrtekPetek
 16.45 – 17.45
1. razred
   
  20.00 – 20.30
2. razred
  

Mrežni plan ocenjevanja

Šolsko leto 2018/19

RAZRED1. šolska naloga2. šolska naloga
1. r  
2. r  

DOGODKI

december 2018

19dec18:0020:00Božični baletni koncert

NOVICE

X