+386 (0)2 228 72 80 info@konservatorij-maribor.si

Konservatorij za glasbo in balet Maribor
Mladinska ulica 12
2000 Maribor

Vodja baletnega oddelka: Helena Valerija KRIEGER

E: helena.valerija.krieger@konservatorij-maribor.si
M: 030/ 645 006

Ocenjevalni obdobji:

  • 02. 09. 2019 do 31. 01. 2020,
  • 01. 02. 2020 do 24. 06. 2020.

Dan odprtih vrat:

  • 20. 05. 2019 od 16.00 do 18.00

Sprejemni izpiti:

  • 22. 05. 2019 od 17.00 do 19.00,
  • 28. 05. 2019 od 17.00 do 19.00,
  • 30. 05. 2019 od 17.00  do 19.00.

Pouka prosti dnevi:

 

RAZPIS ZA VPIS V OSNOVNO BALETNO IZOBRAŽEVANJE ZA ŠOLSKO LETO 2019/2020

Vpisovali bomo v naslednje plesne programe:

  • plesna pripravnica 1 (6 let),
  • plesna pripravnica 2 (7 let),
  • plesna pripravnica 3 (8 let),
  • balet (od 9 let naprej).

Otroci ob vpisu v programe plesna pripravnica 1, 2, 3 ne opravljajo preizkusa plesnih sposobnosti.

 

POGOJI za vpis:

  • primerna starost
  • uspešno opravljen preizkus plesnih sposobnosti
  • prednost pri vpisu imajo otroci, ki so na preizkusu plesnih sposobnosti bolj uspešni

 

PREIZKUS SPOSOBNOSTI:

  • preizkus plesnih sposobnosti,
  • fizične dispozicije.

 

Preizkus plesnih sposobnosti bo potekal v prostorih Konservatorija za glasbo in balet, Maribor, Mladinska ulica 12.

– v sredo, 22 maja 2019, od 17.00 do 19.00,

– v torek, 28. maja 2019, od 17.00 do 19.00,

– v četrtek, 30. maja 2019, od 17.00 do 19.00,

– v četrtek, 22. avgust 2019 od 15.00 do 17.00 (naknadni termin preizkusa glasbenih sposobnosti).

 

Po opravljenem preizkusu plesnih sposobnosti dobijo starši obvestilo o možnosti vpisa otroka v baletno šolo po pošti do konca junija 2019.

Za dodatne informacije se lahko obrnete na gospo Simono Fišer (02/228-72-83), vsak delovnik med 10. in 12. uro ali na elektronski naslov simona.fiser@konservatorij-maribor.si

Učiteljica: Martina SVETINA

Korepetitor: Jure Vočanec, Otmar Plavčak, Gorazd Dvanajščak

PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
15.00 – 16.30
5B
15.00 – 16.30
5B
15.00 – 16.30
5B
15.00 – 16.30
5B
15.00 – 16.30
5B
16.35 – 17.20
PP1
  16.35 – 17.20
PP1
  16.35 – 18.05
5A
17.25 – 18.55
5A
18.40 – 20.10
5A
17.25 – 18.55
5A
18.40 – 20.10
5A
 

Učiteljica: Helena Valerija KRIEGER

Korepetitorja: Jože Vagner in Jure Vočanec

PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
15.00 – 16.30
4A
15.00 – 16.30
4A
15.00 – 16.30
4A
15.00 – 16.30
4B
15.00 – 16.30
4A
16.35 – 18.05
3B
16.35 – 18.05
4B
16.35 – 18.05
3B
16.35 – 18.05
3B
16.35 – 18.05
3B
18.10 – 19.40
4B
  18.10 – 19.40
4B
   

Učiteljica: Blanka POLIČ

Korepetitor: Jure Vočanec

PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
  16.45 – 17.45
2B
  16.45 – 17.45
2B
 
  17.50 – 18.35
PP3B
19.20 – 20.05
6.
17.50 – 18.35
PP3B
 

Učiteljica: Marina KRASNOVA

Korepetitor: Jože Vagner

PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
  15.00 – 16.00
1B
  15.00 – 16.00
1B
 

Učiteljica: Galina DMITRIEVA

Korepetitor: Jure VOČANEC

PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
19.00 – 20.30
6.r
18.10 – 19.40
6.r
17.45 – 19.15
6.r
18.10 – 19.40
6.r
18.10 – 19.40
6.r

Učitelja: Jože Vagner in Matej Podstenšek

Urnik 2018/19

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
  16.45 – 17.45
1. razred
     
    20.00 – 20.30
2. razred
   

Mrežni plan ocenjevanja

Šolsko leto 2019/20

RAZRED 1. šolska naloga 2. šolska naloga
1. r    
2. r    

DOGODKI

avgust 2019

26avg(avg 26)00:0031(avg 31)00:00Poletna baletna šola 2019

NOVICE

X