Slovesno smo zaključili praznovanje 80-letnice Konservatorija za glasbo in balet Maribor. Ob tej priložnosti je župan Mestne občine Maribor, Aleksander Saša Arsenovič, šoli podelil mestni pečat za izjemne dosežke na področju glasbenega in baletnega izobraževanja ter za trajen pečat v kulturnem prostoru Maribora in širše.
Odprtje razstave, posvečene Otonu Bajdetu, avtorjev dr. Anje Ivec in dr. Mateja Podstenška, ter predstavitev knjižnega portreta Med tišino in odmevom, avtoric Helene Meško, mag. Tanje Brčić Petek in Barbare Klep, sta dragocen poklon naši zgodovini in identiteti.
Več v: