+386 (0)2 228 72 80 info@konservatorij-maribor.si

49. tekmovanje mladih  glasbenikov RS bo potekalo na dveh ravneh:                                                                        

  • predtekmovanja na glasbenih šolah v raznih krajih Slovenije od 3. do 7. februarja 2020,
  • državno tekmovanje na glasbenih šolah štajerske in prekmurske regije od 4. do 18. marca 2020.

Zaključni koncert prvonagrajencev bo 24. marca 2020 na Konservatoriju za glasbo in balet Ljubljana.

 

KNJIŽICA 49. tekmovanja mladih glasbenikov RS

 

 

AKUSTIČNE VAJE PRED TEKMOVANJEM

KLAVIRSKI DUO 1., 2. in 3. kategorija ter POZAVNA 2. in 3. kategorija

Akustične vaje pred tekmovanjem bodo možne 27. 2., 28. 2. in 29. 2. 2020 med 8. in 14. uro na Konservtoriju Maribor, Mladinska ulica 12, 2000 Maribor.

Vaje so možne samo s predhodno najavo na telefonsko številko 030/645 012 ali na barbara.klep@konservatorij-maribor.si vsak delovni dan med 10.00 do 14.00.

POZAVNA 1. kategorija

Akustične vaje pred tekmovanjem bodo možne 24. 2. 2020 med 8. in 17. uro na Konservatoriju Maribor, PŠ Tabor, Metelkova 58, 2000 Maribor.

Vaje so možne samo s predhodno najavo na telefonsko številko 030/645 011 ali na dusan.slacek@konservatorij-maribor.si vsak delovni dan med 10.00 do 14.00.

 

AKUSTIČNE VAJE NA DAN TEKMOVANJA

Kratke akustične vaje bodo tekmovalci lahko imeli v odmorih na dan tekmovanja po razporedu v priponkah:

KLAVIRSKI DUO: 1. kategorija, (popravek 21.2.2020) 2. in 3. kategorija.

POZAVNA: 1. kategorija, 2. in 3. kategorija (1. etapa), 2. in 3. kategorija (2. etapa).

REZULTATI 23. PREDTEKMOVANJA:

1.b, 1.c

REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA:

1.b, 1.c

2. kat.: 2.a (1. etapa) (2. etapa)

             2. b (1. etapa) (2. etapa)

REZULTATI 23. PREDTEKMOVANJA:

1.c

REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA:

REZULTATI 23. PREDTEKMOVANJA:

REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA:

REZULTATI 23. PREDTEKMOVANJA:

REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA:

2. a (1. etapa) (2. etapa)

2.b (1. etapa)  (2 etapa)

REZULTATI 23. PREDTEKMOVANJA:

1.a, 1.b, 1.c

REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA:

1.a, 1.b, 1.c

2.a (1. etapa) (2. etapa)

2.b (1. etapa) (2. etapa)

REZULTATI 23. PREDTEKMOVANJA:

1.a, 1.b, 1.c

REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA:

1.a, 1.b, 1.c, posebna nagrada

2.a (1. etapa) (2. etapa)

2.b (1. etapa) (2. etapa)

REZULTATI 23. PREDTEKMOVANJA:

1.a, 1.b

REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA:

1.a, 1.b

2. kat.: 1. etapa, 2. etapa

REZULTATI 23. PREDTEKMOVANJA:

1.b

REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA:

1.a, posebna priznanja, 1.b, posebna priznanja

2. kat. (1. etapa), (2. etapa)

3. kat. (1. etapa), (2. etapa)

REZULTATI 23. PREDTEKMOVANJA:

REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA:

2 kategorija (1. etapa) (2. etapa)

REZULTATI 23. PREDTEKMOVANJA:

REZULTATI DRŽAVNEGA TEKMOVANJA:

Dostopnost
X