+386 (0)2 228 72 80 info@konservatorij-maribor.si

Konservatorij za glasbo in balet Maribor
Mladinska ulica 12
2000 Maribor

Vodja baletnega oddelka: Helena Valerija KRIEGER

E: helena.valerija.krieger@konservatorij-maribor.si
M: 030/ 645 006

Ocenjevalni obdobji:

  • 01. 09. 2016 do 31. 01. 2017
  • 01. 02. 2017 do 23. 06. 2017

Dan odprtih vrat:

  • 18. 05. 2017 ob 17.00

Sprejemni izpiti:

  • 24. 05. 2017 od 17.00 do 19.00
  • 26. 05. 2017 od 17.00 do 19.00
  • 30. 05. 2017 od 17.00 do 19.00

Pouka prosti dnevi:

Pouka prosti dnevi

RAZPIS ZA VPIS V OSNOVNO BALETNO IZOBRAŽEVANJE ZA ŠOLSKO LETO 2017/2018

Vpisovali bomo v naslednje plesne programe:

  • plesna pripravnica 1 (6 let),
  • plesna pripravnica 2 (7 let),
  • plesna pripravnica 3 (8 let),
  • balet (9-10 let).

 

POGOJI za vpis:

  • primerna starost
  • uspešno opravljen preizkus plesnih sposobnosti
  • prednost pri vpisu imajo otroci, ki so na preizkusu plesnih sposobnosti bolj uspešni

 

PREIZKUS SPOSOBNOSTI:

  • preizkus plesnih sposobnosti,
  • fizične dispozicije.

 

 

Preizkus plesnih sposobnosti bo potekal v prostorih Konservatorija za glasbo in balet, Maribor, Mladinska ulica 12.

– 24. maj 2017 od 17.00 do 19.00,

– 26. maja 2017 od 17.00 do 19.00,

– 30. maja 2017 od 17.00 do 19.00.

Po opravljenem preizkusu glasbenih sposobnosti dobijo starši obvestilo o možnosti vpisa otroka v glasbeno/baletno šolo po pošti do 30. junija 2017.

 

Učiteljica: Martina KRAMER

Korepetitorja: Jože Vagner in Jure Vočanec

PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
16.35 – 18.05
3.A
15.00 – 16.30
3.B
15.00 – 16.30
3.B
15.00 – 16.30
3.B
 15.00 – 16.30
3.B
    16.35 – 18.05
3.A
16.35 – 18.05
3.A
16.35 – 18.05
3.A

Seznami učencev po razredih: 3.A, 3.B

Učiteljica: Helena Valerija KRIEGER

Korepetitorja: Jože Vagner in Jure Vočanec

PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
15.00 – 16.30
5.A
15.00 – 16.30
5.A
15.00 – 16.30
5.A
15.00 – 16.30
5.A
15.00 – 16.30
5.A
16.35 – 17.35
2.A
16.35 – 17.35
2.B
16.35 – 18.50
6.r
16.35 – 17.35
2.A
16.35 – 17.35
2.B
17.40 – 19.10
6.r
17.40 – 19.10
6.r
  17.40 – 19.10
6.r
 17.40 – 19.10
6.r
         

Seznami učencev po razredih: 2.A, 2.B, 5.A, 6.R.

Učiteljica: Blanka POLIČ

Korepetitor: Jure Vočanec

PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
15.00 – 16.00
1.B
  15.00 – 16.00
1.B
   
16.05 – 16.50
PP1B
  16.05 – 16.50
PP1B
   

Seznam učencev: PP1B, 1.B

Učiteljica: Galina Dmitrieva

Korepetitor: Jure Vočanec

PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
18.10 – 19.40
4.r
17.40 – 19.10
4.r
18.10 – 19.40
4.r
118.10 – 19.40
4.r
 
         

Seznam učencev: 4. razred

Učitelj: Jože Vagner

Učilnica št. 46

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
  16.40 – 17.25
5.A in 5.B
     
  19.20 – 20.05
6. razred
     

Mrežni plan ocenjevanja

Šolsko leto 2016/ 2017

RAZRED 1. šolska naloga 2. šolska naloga
5. r    
6. r    

DOGODKI

april 2017

21apr - 31avgapr 2100:00avg 31Poletna baletna šola 2017

NOVICE

X